Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler derunin üretilen henüz şekersiz modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını çelmek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde nisa vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya serlandı. Hatta unutulmaya utanma tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açıkça arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi takviye sağlamlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine akıllıca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler deri dansında çiftlere haremlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birfena bay dergisinde nisa vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de iz almaya serladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden de başüstüneğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası başüstüneğu derece yufka olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişuygun huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü artık jartiyeri tenha şerha olarak satmanın yanında birfena ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birfena üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak zamanla liberalleşmeye akıllıca revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla alakalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık sürüklemek derunin bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse de asıl serlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları tenha başına veya bir partnerle her evetşfecir sima tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik koymak derunin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ilişkilerinde pinhan başüstüneğu derunin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten kâm kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla geçmek bazı seks oyuncağı ilişkilerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre bürümek, ustalıklevselliği için malumat edinmeden satın bürümek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek derunin kocaman çaba tüketme etmelidirler. üste; artık gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan allıkışdataş henüz kolayca ve abat olmaya serladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks dirlikında yaşanmış olan sorunların tartışılması, bapşulması utanç duygusunu pozitifrdığı derunin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirimlik sorunu olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop ilişkilerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirlikına hararetlilık koymak, henüz uygun bir orgazm geçmek veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek derunin sex shoplardan allıkışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan ilişkii haram olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında kocaman gelişmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum akıllıca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri tenha şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, ustalıkleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta az çok ruhlu ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona nazaran tutum ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu ustalıkin en kolayca yolu. üste seks sırasında etkin olmak çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis utanmaüğünün penisinizi sıkarken havadanbürümek derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir handikap teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz uygun seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu dermanlü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir